کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی همه چیز در مورد سئو کلاه سیاه و کلاه سفید
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

طراحی وبسایت ارزان در مشهد

بازدید : 5
سه شنبه 1 آذر 1401 زمان : 10:05

سئو کلاه سیاه مجموعه ای از کارهایی است که برای بالا بردن رتبه یک وب سفارش طراحی سایت مشهد سایت انجام می شود، اما به گونه ای که ربات ها و الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو را سردرگم می کند. سئوهای سیاه پوست افرادی هستند که راه هایی برای تقلب پیدا می کنند و از موتورهای جستجو دوری می کنند. دلیل اینکه مردم سئو کلاه سیاه را انتخاب می کنند این است که این نوع بهینه سازی سریعتر از نوع سفید است، اما خطرناک است! اما واقعا بد است! چرا؟ زیرا اگر سایت شما توسط گوگل به عنوان یک سایت با استفاده از روش های سیاه علامت گذاری شود، توسط گوگل جریمه می شوید و یا به جریمه آن پنالتی می گویند و نمی توانید اعتماد گوگل را جلب کنید. اگر درباره جریمه‌های Google سؤالی دارید، به Google Fine یا Google Penalties مراجعه کنید.
تکنیک های سئو کلاه سیاه:
البته سئوکارانی که کار سئو سیاه صفحات را انجام می دهند از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند زیرا الگوریتم های جدید گوگل روز به روز پیشرفت می کنند و از این تکنیک های سیاه جلوگیری می کنند اما در زیر چند نمونه از معرفی تکنیک هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند را برایتان آورده ایم. ، پیشنهاد ما این است که برای در امان ماندن از گوگل به دنبال سئو کلاه سیاه نباشید.
پنهان کردن پیوند و متن (متن یا پیوندهای پنهان)
کلمات کلیدی را پر کنید
گزارش مسابقه
سئو منفی برای وب سایت های رقابتی (سئو منفی)
از تغییر مسیرهای پنهان استفاده کنید
استفاده از تکنیک پنهان سازی
استفاده از شبکه (شبکه وبلاگ شخصی)
استفاده از GPN (شبکه های پست مهمان)
خرید بک لینک (مدیریت لینک)
استفاده از مزارع پیوند
سوء استفاده از برچسب های بخش غنی
ایجاد صفحات محتوای تکراری، زیر دامنه ها و غیره
سایت های مخرب شامل ویروس ها، ماینرها و غیره هستند.
چگونه سئو کلاه سیاه را به گوگل گزارش کنیم؟
دو دلیل برای گزارش سئو کلاه سیاه وجود دارد. دلیل اول این است که رقبا به سایت شما حمله کرده اند یا سئوی منفی انجام داده اند، در این صورت باید این مشکل را به گوگل گزارش دهید، در غیر این صورت می تواند. گوگل همه چیز را از چشم شما می بیند و اگر این کار را نکنید شما را جریمه می کند. اگر از پنالتی گوگل اطلاعی ندارید به مقاله پنالتی گوگل مراجعه کنید. برای گزارش این مشکل به گوگل، باید یک کار را انجام دهید، یک فایل گزارش در گوگل وبمستر بسازید و برای گوگل ارسال کنید. البته توجه داشته باشید که افت رتبه برای مدت زمان محدود سئو کلاه سیاه محسوب نمی شود و اگر مطمئن نیستید که شخصی سئو کلاه سیاه را در سایت شما انجام می دهد، آن را به گوگل گزارش ندهید، زیرا استفاده نادرست و گزارش توسط گوگل به عنوان سئو کلاه سیاه در نظر گرفته شده است
اگر سایت من هک شد و مورد حمله قرار گرفت باید چه کار کنم؟
مورد دوم یا دلیل دومی که شما سئو کلاه سیاه را به گوگل گزارش می دهید این است که وب سایت شما در معرض خطر یا هک قرار گرفته است که در این صورت باید از گزارش گوگل (گزارش بدافزار) استفاده کنید. به این ترتیب شما به مدیر سایت مراجعه می کنید و درخواست بررسی سایت خود را در گوگل می دهید و این بار گوگل مشکلات امنیتی سایت شما را بررسی می کند و در صورت بروز مشکل در سایت شما پیامی مبنی بر مشکلات موجود در سایت خود دریافت خواهید کرد. . بخش مسائل ایمنی آن را برای شما ارسال می کند و می توانید به همین ترتیب مشکل سایت را بررسی کنید و دوباره درخواست بررسی را برای گوگل ارسال کنید.
چرا باید از سئو کلاه سیاه اجتناب کنید؟
البته سئو کلاه سیاه سریعتر از سئو کلاه سفید نتیجه می دهد و سایت شما در مدت زمان بسیار کوتاهی رتبه 1 تا 10 را در نتایج بدست می آورد، اما باید به یک نکته توجه کنید، این نوع سئو می تواند برای همه شما هزینه داشته باشد. سرمایه، پایتخت. و وقت خود را تلف کنید! اگر گوگل متوجه شود که سئو را به روشی تاریک انجام می دهید، در این صورت سایت شما را جریمه می کند و دیگر نمی توانید اعتماد گوگل را به راحتی جلب کنید! در سال های اخیر سخت گیری های گوگل بر روی سایت ها بیشتر شده و سعی می کند بهترین سایت ها را به کاربران نشان دهد، بنابراین فاکتورهای سئو نیز در حال افزایش است و هر روز الگوریتم های گوگل پیشرفته تر می شوند. بنابراین ریسک به خطر انداختن موقعیت و سرمایه شما به جز فعالیت رقبای که از سئو سیاه استفاده می کنند ارزش ندارد و با استفاده از سئو کلاه سفید به راحتی نمی توان به آن دست یافت!
سئو کلاه سفید
ما در مورد سئو کلاه سیاه زیاد صحبت کرده ایم و گفته ایم که اگر بقای کسب و کارتان برایتان مهم است نباید این نوع سئو را انجام دهید! اما سوال اینجاست که سئو کلاه سفید برای چه نوع کسب و کاری مناسب است؟ آیا این نوع سئو مناسب ترین نوع سئو است؟ یا روش دیگری وجود دارد؟
قبل از پاسخ به سوالات، توضیح می دهیم که سه نوع استراتژی سئو، سئو کلاه سیاه، کلاه سفید و کلاه خاکستری وجود دارد. در این مقاله دو نوع سئو سیاه و سفید را برای سئو کلاه خاکستری در مقاله ای جداگانه بررسی کردیم، ممکن است این روند را بررسی کنیم، البته در این مقاله دوباره آن را توضیح می دهیم ما همه چیز درباره سئو کلاه خاکستری هستیم. گفت باید بلد باشید چطور این کار را انجام دهید. حالا بیایید در مورد سوالات مطرح شده صحبت کنیم، اینکه چه نوع کسب و کارهایی برای سئو خوب هستند؟ البته مولد بودن ضرری ندارد! اما گاهی اوقات، زمان برای شما مهمتر از سود است! در این صورت کلاه سفید سئو متعلق به شما نیست. اما اگر می خواهید برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و یک استراتژی بلندمدت داشته باشید (حداقل 6 ماه)، در این صورت، سئو کلاه سفید می تواند خیال شما را راحت کند و نگران نباشید که گوگل جدید چیست. به روز رسانی. شما این کار را در سایت خود انجام خواهید داد.. در سئو کلاه سفید بیشتر به کاربران توجه می کنید و سایت خود را مطابق سلیقه و دل آنها طراحی می کنید، مطالب مفید و بسیار خوبی برای آنها می نویسید و از هر نظر روی کاربر تمرکز می کنید. شما سایت های خود را برای کاربر آماده می کنید و منتظر می مانید تا گوگل سایت شما را بررسی کند و بداند که این کار را به روشی مطمئن انجام می دهید.
سئو کلاه خاکستری
مواقعی وجود دارد که زمان زیادی برای انجام کارهای سفید ندارید و نمی خواهید از دست گوگل عصبانی شوید. در این مورد سئو کلاه خاکستری به شما کمک می کند. این روش اغلب در سئو استفاده می شود. بر روی کاربران و ربات های موتور جستجو تمرکز کنید. این بدان معناست که سایت خود را بهینه کنید تا کاربران بیشترین بهره را از آن ببرند و گاهی اوقات آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. نتیجه سریعتر است به عنوان مثال، اگر به دنبال لینک بیلدینگ هستید، گوگل واقعاً شما را جریمه نمی‌کند، زیرا شما یک لینک را می‌خرید یا فرآیند لینک‌سازی سایت خود را 100% به طور طبیعی انجام نمی‌دهید، اما شروع به ساخت لینک به سایت خود کنید. اگر می خواهید این تکنیک ها را به طور کامل درک کنید، توصیه می کنیم از دوره آموزش سئو 0 تا 100 استفاده کنید. این موضوعات در این دوره به صورت فیلم های آموزشی، کتاب های الکترونیکی و فایل های صوتی موجود برای خرید در ویکی مدیا به تفصیل پوشش داده شده و آموزش داده می شود.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 34
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 10
 • بازدید ماه : 16
 • بازدید سال : 118
 • بازدید کلی : 243
 • کدهای اختصاصی