کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی معرفی افزونه Schema Pro
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

طراحی وبسایت ارزان در مشهد

بازدید : 17
شنبه 30 مهر 1401 زمان : 9:32

Schema Pro نام یک افزونه حرفه ای و کاربردی وردپرس است سفارش طراحی سایت مشهد که می توانید از آن برای مرتب سازی خودکار نتایج موتور جستجوی خود استفاده کنید. با این افزونه می توانید تمامی قالب های موتور جستجوی صفحات و پست های خود را به طور کامل طراحی کنید و از نتایج سئو خوبی بهره مند شوید.
افزونه Schema Pro وردپرس از انواع محتوای وردپرس مانند: مقالات، دوره های آموزشی، رویدادها، نقدها و محصولات پشتیبانی می کند و به شما امکان طراحی قالب موتورهای جستجو را به راحتی می دهد. این افزونه این امکان را به شما می دهد تا با نمایش نتایج وب سایت خود در موتورهای جستجو مانند گوگل، میزان بازدیدکنندگان از گوگل را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در ادامه می توانید سایر ویژگی های این افزونه را مطالعه کنید.
افزونه WP Schema Pro سریع ترین راه برای پیاده سازی داده های ساختاریافته در وردپرس است، با استفاده از این افزونه می توانید داده های میزبان گوگل را برای سایت خود ایجاد کنید.
کدهای طرحواره بخشی از اطلاعات مورد استفاده در کدهای HTML یک وب سایت هستند که برای موتورهای جستجو قابل درک است و در سئو 2019 گوگل برای نشان دادن وب سایت ها در نتایج خود به این اطلاعات توجه جدی خواهد کرد. شما می توانید بدون دانش کدنویسی از این افزونه استفاده کنید، فقط کافی است این کدها را در وب سایت خود وارد کنید.
داده های ساختاری که به نرخ کلیک لینک سایت شما در نتایج گوگل کمک می کند شامل محتوای ستاره دار، قیمت محصول، تاریخ به روز رسانی، نقدها و نظرات است که می توانید به راحتی با استفاده از افزونه WP Schema Pro مشاهده کنید. برای سایت خود استفاده کنید
با استفاده از این افزونه، می‌توانید انواع دسته‌های داخلی، از جمله: مقالات، کتاب‌ها، دوره‌ها، آگهی‌های شغلی، مشاغل محلی، محصولات، مارک‌های خاص، نظرات، دستورالعمل‌های آشپزی، بازارها، بسته‌های نرم‌افزاری و ویدیوها را در نتایج Google جستجو کنید. کد طرحواره در وب سایت شما.
استفاده از کد طرحواره کمک زیادی به افزایش نرخ CTR سایت شما می کند، ممکن است متوجه لینک هایی با ستاره های زیادی در نتایج گوگل شوید و این ستاره ها توجه شما را به کلیک روی لینک یا لینک اطلاعات دیگر جلب کنند. قیمت
به روز رسانی پلاگین: افزونه Structured Data به روز رسانی های مداوم خواهد داشت که می توانید برای نسخه های جدید آن را از وب سایت ما دانلود کنید. به علاوه، می توانید با هر به روز رسانی یک قالب کامل و بهینه دریافت کنید.
شما می توانید چندین داده ساختاریافته برای سایت خود در افزونه WP Schema تولید کنید و از انواع مختلف داده ها به صورت جداگانه برای محصولات یا مقالات استفاده کنید و حتی برای مقالات نیز می توانید با راه اندازی سریع این افزونه به راحتی این داده ها را دریافت کنید.
تعریف نشانه گذاری طرحواره، داده های ساختار یافته و قطعه های غنی به زبان ساده
در این قسمت به تعریف مختصری از مفاهیم فوق که توسط بارون های وردپرس به زبانی خاص و ساده تعریف شده است، می پردازیم.
داده های ساختاریافته: داده های ساختاریافته اطلاعات ساختاری هستند که در متن وب سایت شما گنجانده شده است و باعث می شود که توضیحات وب سایت شما برای گوگل و سایر موتورهای جستجو قابل تشخیص باشد.
Schema Markup: یک نوع داده ساختار یافته استاندارد، کدهای طرحواره یا نشانه گذاری طرحواره که برای افزودن کدهای ساختار داده به سایت استفاده می شود و می تواند توسط موتورهای جستجو تعیین شود.
Rich Snippets: هنگامی که موتورهای جستجو کد سایت شما را درک کنند، نحوه نمایش محتوای سایت شما در نتایج جستجو می تواند تغییر کند. روشی که سایت ها در نتایج جستجو متفاوت نمایش داده می شوند، Rich Snippets نامیده می شود.
یک مثال ساده از استفاده از Schema و افزونه وردپرس SEO Rocket
به عنوان مثال، وجود شماره صفحه در سایت خود را در نظر بگیرید. این عدد در صفحه شما می تواند مربوط به موارد مختلفی باشد که کاربران با دیدن آن به راحتی متوجه آن می شوند، مانند قیمت، امتیاز یا... اما موتورهای جستجو معمولا فقط یک عدد را می بینند و درک خاصی از آن ندارند. با افزودن کدهای طرحواره به صفحه، می توانید به گوگل این ایده را بگویید که این عدد به عنوان یک مقدار، یک عدد یا… وجود دارد. در وردپرس به کمک افزونه فارسی WP Schema Pro نیازی به نوشتن هیچ کدی ندارید و با یک رابط کاربری ساده قابل پیاده سازی است.
افزونه Rocket WordPress SEO SEO و اهمیت برندسازی در وردپرس
استفاده از طرحواره در وردپرس و فعال سازی داده های ساخت یافته علاوه بر نمایش ریچ اسنیپت ها در نتایج گوگل در سئو بسیار مفید است. همانطور که گوگل سایت شما را برای خزنده های خود تجزیه و تحلیل می کند، درک بهتر ساختار سایت شما موقعیت بهتری را در نتایج جستجو برای آن در نظر می گیرد. از طرفی متفاوت نشان دادن سایت شما در نتایج جستجو با استفاده از قالب در وردپرس و نمایش ساختار داده سایت شما در قالب ریچ اسنیپت ها باعث افزایش نرخ کلیک می شود. در نتیجه با توجه به اهمیت CTR در بهبود سئو و رتبه صفحه، استفاده از Schema در وردپرس می تواند سئوی وب سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به همین دلیل به این افزونه افزونه وردپرس SEO Rocket نیز می گویند.
افزونه WP Schema Pro فارسی و اضافه کردن خودکار طرحواره به وردپرس
دانلود افزونه WP Schema Pro Farsi، WordPress SEO Rocket، استفاده از schema در وردپرس و افزودن ساختار داده کار سختی نیست. شما می توانید بدون هیچ گونه مهارت کدنویسی و برنامه نویسی و فقط با یک رابط کاربری ساده و چند کلیک، نشانه گذاری طرحواره را در وردپرس خود انجام دهید. تنظیمات طرحواره نشانه گذاری وردپرس که در تنظیمات انجام می دهید به طور خودکار ساختار داده و کدهای طرحواره را در تمام صفحات و پست های سایت یا عناصر مشخص شده اعمال می کند. می توانید طرح کلی هر پست و برگه را به صورت جداگانه تعریف کنید یا با تعریف اشکال کلی آنها را به یک گروه محتوا اختصاص دهید.
آموزش افزونه WP Schema Pro فارسی (schemagreubik در وردپرس)
من از ابتدا به شما می گویم که کار با ماژول بسیار آسان است. افزودن کدهای طرحواره به وردپرس با افزونه فارسی WP Schema Pro نیازی به دانش برنامه نویسی و کدنویسی ندارد. بدون نیاز به لمس کد، می توانید محتوای وردپرس را فقط با رابط کاربری افزونه WordPress SEO Rocket نشانه گذاری کنید. برای استفاده از Schema در وردپرس با افزونه Schema Pro فارسی کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.
لیستی از نحوه اضافه کردن کد Schema به وردپرس بدون کدنویسی با افزونه Schema Pro
نوع طرحواره را از بین انواع مختلف ارائه شده توسط افزونه WP Schema Pro Farsi انتخاب کنید.
عناصری را که می خواهید کدهای طرحواره را در وردپرس اعمال کنید، تعیین کنید.
فیلدهای داده های ساخت یافته را به آسانی پر کردن فرم انجام دهید.
پر شده! بقیه کارها را به افزونه وردپرس SEO Rocket بسپارید. سایت وردپرس شما آماده نمایش ریچ اسنیپت ها در گوگل است!
جمع بندی
اگر هنوز کاملاً متوجه نحوه کار این افزونه نشده اید، اجازه دهید یک مثال برای شما بزنم. حتما متوجه شده اید که وقتی محصولات خاصی را در گوگل جستجو می کنید، نتایج نمایش داده شده توسط سایت های خاص دارای رتبه ستاره یا تعداد بررسی و غیره است. یا مثلا هنگام جستجوی دستور پخت در اینترنت متوجه شده اید که برخی از نتایج گوگل دارای تصویر خاصی هستند. یا به عنوان مثال، اگر یک آموزش را جستجو کنید، برخی از نتایج به صورت تصاویر کوچک مربوط به ویدیوها ظاهر می شوند. برای اینکه محتوای سایت شما به این شکل در گوگل نمایش داده شود، سایت شما باید از نشانه گذاری طرحواره درست استفاده کند. افزونه Schema Pro به همین صورت عمل می کند، به شما کمک می کند این نشانه گذاری مناسب را به سایت خود اضافه کنید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 37
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 11
 • بازدید سال : 1085
 • بازدید کلی : 1210
 • کدهای اختصاصی